UAB Pekitas - profesionalios pakavimo paslaugos

 

 

arrow icon

 

Prekių pakavimas

Prekių pakavimas, sandėliavimas, komplektavimas, surinkimas, perpakavimas bei perrūšiavimas. Lipdukų klijavimas. Siuntimo paslaugos.

 

el. prekyba

EL.PREKYBA

prekiu surinkimas

prekių surinkimas, perrūšiavimas

prekiu pakavimas

periodikos pakavimas

Mes pasirūpiname visais el.prekybos vykdymo etapais: sandėliavimas / prekių atrinkimas, supakavimas, distribucija, grąžinamų prekių kontrolę ir apskaita bei sandėlio valdymas. Surenkame grąžintą produkcija iš el.užsakymų, prekybos vietų, kurią perrūšiuojame, perpakuojame ir pristatome į kliento nurodytą vietą ar sandėliuojame iki pareikalavimo perpakavimu. Galime pasiūlyti daugiau nei 10 metų vykdomą periodinio siuntų / laiškų / reklaminės produkcijos siuntimo prenumeratoriams paslaugą.

pakavimo paslaugos

įvairiŲ PREKIŲ pakavimas

lipduku klijavimas

Lipdukų klijavimas

pakavimas

gofruoto kartono stendų pakavimas

Mes dažniausiai pakuojame: higienos produktus, knygas, saldainius ir kitas prekes. Galime pasiūlyti įvairių prekių sukomplektavimą, surinkimą ir perpakavimą. Siekiant pritraukti pirkėjų dėmesį, spalvoti lipdukai ant prekių yra pasiteisinusi pardavimus skatinanti reklamos priemone, mes pasirūpinsime lipdukais, jų priklijavimu bei suruošimu transportavimui. Galime pasirūpinti ne tik stendų pagaminimu, bet ir produkcijos supakavimu į juos bei transportavimu.

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti