Apie mus

 


UAB Pekitas – nuo 2007 metų sėkmingai veikianti profesionalias pakavimo paslaugas teikianti bendrovė.

Pagrindiniai mūsų klientai Skandinavijoje didelę patirtį turinčios leidyklos, reklaminės produkcijos platinimo agentūros, įvairūs Lietuvos gamintojai bei platintojai.

Mes siekiame teikti pilną pakavimo paslaugų kompleksą, visiškai išvaduojantį JUS nuo bet kokių su tuo susijusių rūpesčių. Pakavimo paslaugas patikėjus mums, sutaupytą laiką galėsite skirti gamybiniams pajėgumams didinti ar kitiems svarbiems riekalams.

Mūsų rankinio pakavimo paslaugas jau įvertino užsakovai užsakydami pakavimo paslaugų tiekimą periodiškai. Greitis, kokybė ir efektyvumas pasiteisino, o tai mus daro išskirtinius savo srityje.

Mes teikiame Rankinio pakavimo paslaugas įvairiems gamintojams, tuo padėdami išlaisvinti klientus nuo papildomų rūpesčių susijusių su laiko sąnaudomis, kurias galima panaudoti tikslingai gamybiniams pajėgumams didinti. Patikėdami mums pakavimo paslaugas būsite garantuoti kokybiškos paslaugos įgyvendinimu.

Pakavimui galime pasiūlyti horizontalaus pakavimo įrengimą, kuris garantuoja didelį gamybos našumą, kokybišką ir hermetišką įpakavimą, apsaugantį produktą nuo kenksmingo atmosferos poveikio (pvz.: drėgmės, dulkių). Pakavimo įrenginiui naudojama į šilumą reaguojanti plėvelė, kuri susitraukia nuo padidėjusios temperatūros pokyčio.

Jau daugiau nei 10 metų mūsų paslaugomis patenkinti klientai yra mūsų sekmės receptas ir įvertinimas. Mes įsitikinę jog Jūs esate geriausi savo darbe, todėl siekiame būti lygiaverčiais Jūsų partneriais!
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti